Partneři

ISvětReklamy - je reklamní a marketingová agentura, která nabízí komplexní služby v oblasti reklamy a marketingu. V oblasti reklamy zajišťujeme veškeré návrhy, výrobu a montáže reklamy. V oblasti marketingu nabízíme své služby od internetového marketingu přes kampaně až po event marketing.

Matfix - grafické a reklamní studio - Zajistí kompletní grafické, reklamní a tiskové služby. Tvorba katalogů, firemních tiskovin, velkoformátový tisk, reklamní poutače, reklamní polepy aut, reklamní potisky textilu a dárkových předmětů, tvorba webových stránek

Pracovní portál Profesia - spojuje zaměstnavatele s bohatou databází uchazečů o zaměstnání. Denně zde najdete tisíce ověřených pracovních nabídek z České republiky i ze zahraničí. Stránky poskytují užitečné informace o trhu práce a řadu dalších služeb.

MFK Chrudim - je v současné době největším fotbalovým klubem ve městě i okrese Chrudim a jedním z největších v Pardubickém kraji.

Používáte vyhledávače jako Google, Seznam nebo Yahoo!. Jooble je podobný vyhledávač, avšak s malým rozdílem - je zaměřen na hledání práce. Náš vyhledávač prochází nabídky práce na větších pracovních portálech v České republice.

REDUP - Je mladá dynamická firma. Zaměřuje se na maximální využití nejmodernějších postupů v designu, video tvorbě a reklamních službách. Dokáže zahrnout do svého portfolia téměř vše, co souvisí s grafikou, designem, videem, propagací a marketingem. A to jak online reklamou, tak i offline reklamou. Založili svou firmu s úmyslem předkládat nejlepší možné výsledky. Protože výsledky jejich práce je definují. A jedině díky nim raketově společnost roste.

Tomáš Falta